videi (videi) wrote,
videi
videi

Чи можна в Україні купити справжню вишиту сорочку?

       Вам це запитання здається дивним? Мені теж. Здавалось. До тих пір, поки у нас не пролунав дзвінок від пані Ірини зі Львова з проханням вишити сорочку для її дочки. Я зразу ж поставила її до відома, що вона дзвонить в Луцьк і, причому, з міста, яке вважається ледь не центром української вишивки. Її відповідь мене просто вразила: "Так, я знаю, що я дзвоню в Луцьк і роблю це свідомо. При всьому багатстві вибору, я не можу у Львові купити ДІЙСНО вишитої сорочки. Все, що пропонується, є виконане або машинною вишивкою, або ткане під вишиванку, або трикотаж з елементами вишивки, або вишите і потім нашите на тканину, або, якщо і ручна вишивка, то з другої сторони і вузлики, і перехрещені нитки. Або, уявіть лише собі, - вишито в Китаї. Я при всьому бажанні не можу купити хорошої вишиванки для своєї доньки."

             Ми почали спілкуватися  з пані Іриною через і-мейл, але проблема відстані не дала нам можливості  попрацювати творчо. Ми дали нашій новій знайомій декілька порад, ідей і вона уже з новими знаннями вирішувала цю проблему на місціЯ вирішила, що це все-таки одинична ситуація, яка не є  типовою для України вцілому. До тих пір, поки я не поїхала на пару днів у Трускавець.

            Коли я приїжджаю в інше місто, в перший день я не бачу нічого, крім того, що стосується вишивки. Мені здається, що, якби у мене була можливість відвідати Париж всього лише один день, то я б першим ділом відвідала торгові центри з відділами товарів для рукоділля. А там таке можна купити!!! Адже фірма DMC, яка є лідером виробництва товарів для рукоділля у світі - французька. Ну, а потім, скільки часу вистачить - Ейфелева вежа і все таке інше. Так от, у Трускавці я відразу знайшла магазин, де продаються готові вишиті вироби і сорочки в тому числі. Ну, думаю, тут я відірвусь. Маса ідей, а яке натхнення! І тут, Ви не повірите, я на власні очі побачила ткані, трикотажні, машинні, китайські "вишиванки". Запитую у продавця чи є у них вишиванки ручної  роботи. "Звичайно є" - такою була відповідь. І  показують мені 3 (!) сорочки з ручною вишивкою. Першим ділом я перевертаю вишивку на виворотню сторону (показник вишивки) - 3 бала з п'яти можливих. І сама вишивка не вражає оригінальністю. Але головне попереду - ціна. 2700 грн(!). Так, я вважаю, що вишивка повинна бути дорогою, але і ціна повинна відповідати якості.

Зараз ми виконуємо замовлення для дівчинки з Львівської області. Мама хоче щось недороге і якісне, але оригінальне. Закінчимо цю роботу - похвалимось Вам на нашій сторінці.

Висновок напрошується один: вишивайте самі. Сьогодні можна підібрати безліч гарних, вишуканих, розкішних візерунків для сорочок і чоловічих, і жіночих. Якісні нитки та тканини - все є для того, щоб вишивальниці  отримали задоволення від роботи. Не вмієте? Вчіться. Що вмієте і знаєте - за плечима не носити. Один майстер-клас для вишивальниць, які мають поняття як вишивати, триває 1.5 години і коштує 50.00 грн.  Ще ми пропонуємо цикл майстер класів для початківців, який триватиме 10 уроків по 1.5 години і коштуватиме урок 35.00 грн (ціна дійсна для груп, створених до 1 травня). В ціну включено вартість матеріалів. Навіть, якщо Ви не будете вишивати самі, з такими знаннями Ви завжди зможете реально оцінити яких грошей вартує вибрана Вами вишита річ.

Творчого натхнення бажає Вам салон рукоділля "Вишиті ідеї".
033 228 72 52
066 528 33 21
067 334 56 26
Tags: купити вишиту сорочку, майстер-класи, навчання вишивці, якість вишивки.
Subscribe

 • Запрошуємо на майстер-класи

  Серію з 10 майстер-класів вишивки хрестиком пропонує Вам салон рукоділля «Вишиті ідеї» В програму…

 • Вишита сорочка нашої відвідувачки

  Чому б не вишити на сорочці орхідеї? Чому маки і соняхи можна, а щось екзотичніше ні? А якщо вишити на спині жар-птицю з її розкішним хвостом. А,…

 • Вишитий піднос

  Привіт усім, закоханим у вишивку. Кожного разу ми отримуємо неабияке задоволення, коли наші відвідувачі приходять до нас з ідеями і нам вдається…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments